که هستیم و چه کردیم؟
یومسا شرکتی است که به مدت دوازده سال در بخش دامداری و در زمینه استفاده از فواید گیاهان برای سلامت و تغذیه حیوانات فعالیت دارد. این شرکت دانش گسترده ای در مورد گیاهان آروماتیک (معطر ) برای ترکیب و تولید پیش محلول (premix) های گیاهی و مکمل های دارویی دارا می باشد. این اطلاعات همواره مورد آزمایش و آنالیز قرار گرفته و مورد تایید دانشگاه ها و وزارت دامداری و کشاورزی کشور ترکیه است که در جهت تولید و پخش محصولات خود از آنها استفاده می نماید. این پیش محلول ها و مکمل ها دارویی گیاهی را می توان در کمال رضایت مشتری برای گاو ها، گوسفندان، بز ها، اسب ها، طیور و حیوانات خانگی استفاده نمود.
 
یومسا کار خود را در سال 2005 با تولید محصولات بر پایه صد در صدی گیاهان آروماتیک طبیعی جهت کمک به حل مشکلات جمعیت های حیوانی شروع کرده است.از زمان شکل گیری شرکت نوآوری بر اساس تحقیقات گسترده محرک اصلی شرکت جهت بهبود عملکرد ایمنی و مقاوم سازی گیاهان آروماتیک برای حفظ سلامتی و تغذیه مناسب حیوانات بوده است.
 
دانش گیاهی ما برای تولید و کیفیت تولید عامل اصلی جذب رضایت مشتری می باشد. تمام فعالیت ها و محصولات یومسا بر پایه اهداف سنجیده و برنامه ریزی شده برای جمع آوری گیاهان آروماتیک، استاندارد سازی اجزاء گیاهان و پردازش مواد خام بر اساس فرمول بندی علمی قرار دارد.
 
علاوه بر این یومسا با دانش بر اهمیت تغذیه در سلامت حیوانات تنها شرکت ترکیه ای می باشد که در زمینه غنی سازی پیش محلول ها و مکمل های دارویی گیاهی بر پایه صد در صد گیاهان آروماتیک فعالیت دارد. از این رو محصولات یومسا تلفیقی از دانش سنتی و تحقیقات علمی مدرن می باشد. ما امروز چشم اندازی از فردای تغذیه و سلامت حیوانات را داریم و آن یومسا با پیش محلول ها و مکمل های گیاهی می باشد


گوشت افزا گاو/ گوسفند/ بز گوشتی

شیر افزا گاو/گوسفند/بز شیرده

گوشت افزا / تخم افزا (طیور)

سلامت افزا (اسب ها)

عمر افزا (حیوانات خانگی)

مکمل های دارویی گیاهی یومسا

Sidebar Menu